View Single Post
Eski 26-06-2015, 10:02   #80
maya
Ağaç Dostu

maya's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2013
Sevgili Samur,
Bu sayfanın sahibi bir süredir perişan... Terası ve çiçekleri de maalesef Önce iş-koşturmaca, sonra özel meseleler, değişimler vs derken dağıldık maalesef biraz. Ama toparlanmamız yakın ve ben her ne kadar sitemize girememiş; bu baharda hiç tohum ekememiş, hediye gelen birkaç tür dışında yeni türler edinememiş; doğru düzgün bahar bakımı yapamamış olsam da, birçok değişimi ve güzelliği daha sonra sizlerle paylaşmak üzere görüntülemeye özen gösteriyorum Kaktüsler çiçeklendi; Sayın Sonkez' den gelen sardunyalar, kaktüs vs coştu; birkaç sukulent kaybım olsa da, geneli güneş ve havaların ısınmasıyla iyice keyiflendi; hiç umut etmediğim, kara/dona dayanan petunyam çiçek çiçek, orkideler dinlenmeye geçti (hatta 2 keikili yeni bir prenses katıldı aramıza); daha neler neler... Selluka Prensesimi sorarsanız eğer, kendisinin maşallah keyfi yine yerinde! Bu sabah bana ufak çiçek tomurcuklarını gösteriyordu Haftasonu ona gübre verme sözünü kaptı benden
Anlayacağınız ilk fırsatta aranıza döneceğim inşallah O zamana kadar tüm doğa severler, sevgiyle kalın...

maya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön