View Single Post
Eski 03-08-2007, 21:45   #18
hakan7960
Ağaç Dostu

hakan7960's Avatar

Giriş Tarihi: 20-07-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ekip2004 Mesajı Göster
Merhaba,Bu duyarlı arkadaşa ben de katkıda bulunmak istiyorum.Dikim yapmayı düşündüğü alan kireçli kıraç toprağa sahip,bu alanda toprak amenajmanı için kullanabileceği jips+NPK içeren 50 kg.lık çuvallardaki üründen ,yine %60 lık pellet hümik vefülvik asit içeren ürünlerden ücretsiz göndermek istiyorum.tavşanlıda kargo şubesinden ismi geçen arkadaşa gönderirsem alabilir mi?Sanırım dikim konusunda teknik yardımı üslenen arkadaşlar var bu ürünlerin kullanımı konusunda bilgi sahibidirler.Herkese kolay gelsin
Sayın ekip 2004,öncelikle size çok teşekkür ederim.Benim gönlümde uhde olan ÇOBANKÖY'ümün mezarlığını ağaçlandırma ve yeşillendirme konusunda bana yapacak olduğunuz ilk destek için sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Toprak iyileştirmesi ve destek için göndermek istediğiniz ürünleri seve seve kullanarak bu alanda ki gelişmeleri sizlerle paylaşacağım.aşağıda ki isim ve adresime kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. cengiz hava TOKİ sitesi C/2 blok kat:5 no:21 TAVŞANLI/KÜTAHYA TEL:0274 6153237 GSM:05357700716
Herşey için teşekkürler.....

hakan7960 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön