View Single Post
Eski 19-04-2015, 17:35   #17
Sûz-i Dilârâ
Ağaç Dostu

Sûz-i Dilârâ's Avatar

Giriş Tarihi: 11-10-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Laleci_03 Mesajı Göster
Sûz-i Dilârâ ablacım balkon sayfan hayırlı olsun. Bu sayfayı açarak çook iyi etmişsin...
Ben de benim 2 ceylanla övünüp duruyorum, maşallah sendeki güzelliklerin yanında pıssssss diye havam söndü yani
İlk mesajı yazmayı ben de çok isterdim ama yazamadım Sebep : Emirgan'da arı gibi bir laleden diğer laleye konmakla meşguldüm
Neyse tekrardan hayırlı olsun balkon sayfan, daha çok güzeller göreceğimize eminim, artık bu sayfanın da elemanıyım amma bizi de 2 buçuk yıl bekletmezsin diye umuyorum
Sabah sayfayı düzenlerken aklımdan geçiyordun, Laleci ancak akşam geldiğinde görür, Emirgân gezisindedir şimdi, Laleci isminin hakkını vermekle meşguldür diye. Fotoğraf çekebildin mi? Henüz bakmadım gerçi diğer sayfalara belki eklemişsindir de?

Senin için köklendiririm istersen ceylanlardan da diğerlerinden de. Maksat çeşidin artsın. Ben hâlâ topluyorum sardunya. Artık ara renklere geçtim, Pembe, açık pembe, koyu pembe... Turuncu, somon...Kırmızı, koyu kırmızı, kırmızı-beyaz, şarap kırmızısı, kadife kırmızı vs...

İnşallah diyelim buralardayız artık

Sûz-i Dilârâ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön