View Single Post
Eski 19-03-2015, 16:02   #28
Emre3535
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 19-03-2015
Kimi zaman olur insanlardan bile iyi bir dost olur, kimi zaman olur sadece yanımızda o vardır.Bizlerin en sevdiği canlılar olan köpeklerden bahsediyorum.Köpek beslemek ona bakmak onunla beraber oynamak gerçektende tarif edilemez duyguların başında geliyor.Kimisi sert bir yüz ifadesine sahipken kimisi gerçekten oldukça sevimli ama hepsinin ortak noktası harika varlıklar olması.

Köpeklerle ilgili geçen bir araştırma yaptım çünkü köpek almak istiyorum ama hangi cins köpek alacağıma bir türlü karar veremedim.Çünkü çok farklı Köpek Cinsleri bulunuyor hepsinin ayrı ayrı özellikleri, bakımları mevcut.Kimi apartman dairesinde bile yaşamaya elverişli iken kimisi apartmana uygun olmuyor.Apartmanda tabi köpek beslemek biraz zor sonuçta havlama problemi yaşatmayacak Köpekler arasından seçim yapmak gerekiyor.Şans eseri siteleri gezerken Köpek Cinsleri ile ilgili harika bir site buldum.Bu sitede birçok köpeği kategori şeklinde ayırmış ve herbirinin özellikleri hakkında detaylı açıklamalar yapılmış ben görsel olarakta çok beğendim gerçektende.Özellikle kafamda iki köpekten birini almak var Ya Alman kurdu alacağım ve ya labrador ama bir türlü karar veremedim ama bu site diğer seçimleri elememe çok yardımcı oldu bilgilerinle teşekkür ediyorum kendilerine gerçektende güzel bir site.

Emre3535 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön