View Single Post
Eski 15-02-2015, 22:49   #3
hilalll
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-04-2011
İlk kahramanımızı gösterebildim sizlere

Dedimya aşk tutulması ! yana yakıla kaktüs kaktüs diye dolanıyorum evde güneydogudayız en uygun yer ama yok yok yok netten alışveriş aklıma gelmiyor o dönem ama tohum getirtiyorum ,buraları okuyup hatmediyorum ....

Ama aşkolsun sizlere hiç demediniz yavrucum domatesmi yetistiriyorsun tohumla o hayran oldugun sayfalardaki gibi bir koleksiyona sahip olamassın , ben bilmiyordum ögrendim ama kaktüs, sukulent, adenium , nolina ,lithops ekildi goreceksiniz saksım yok toprak yok biraz netten biraz bahceden biraz marketten torf mutfaktaki kap kaçak derken benim ev söyle bir hal aldı ben elimde fenerle günün büyük kısmını inceleme yaparak geciriyorum bu dönem konu, komşu,eş, dost benden ve kaktüs sevdamdan bıkıyor iki arkadaştan söz alıyorum yavru kaktüs sahibi olacagım

Tohumlar yavaş büyüyormuş! Bilmiyordum

Name:  IMG_20150215_233245.jpg
Views: 1223
Size:  60.7 KB

Name:  IMG_20150215_233245.jpg
Views: 1223
Size:  60.7 KB

İlk olarak şu minikler hani yogurt ambalajında olanlar buradan bir arkadaştan hediye geldi nasıl mutlu oldum tahmin edin

Sonra şu plastık bardaklardaki arkadaşlarımdan geldi tamam dedim artık kaktüsüm var rahatlayabilirim ama olmadı 1 yılı geçti ne kadar çoğaldılar ama bu sevdanın sonu yok galiba ne dersiniz ?

Eklenen Resimler

hilalll Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön