View Single Post
Eski 15-02-2015, 21:22   #1
hilalll
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-04-2011
hilall / Kaktüs ve sukulentlerim

Merhabalar...
Hayaldi gerçek oldu.Artıkbenimde kaktüs ve sukulent sayfam var.Yaklaşık bir yıl önce tutuldum bu sevdaya...Hiç bulamam sahip olamam sanıp hüzünle gezerdim sayfaları ...

Aslında eskiden beri severdim ilk kaktüsüm çeyizime ablamın hediye ettigi bir kaktüstü yıllarca beraberdik bilgisizlikten, ihmalden ve karınca istilaları dolasıyla hiç başarılı bir bitki sever olamadım o yıllarda, ama hep severdim

Bahçem oldu sonra soganlılar ,sebzeler, çilekler, güller, makinayla incetmeye kıyamayıp bildiginiz makasla biçtigimiz çimler ve canim kedim ,köpegim,tavuklarım çok güzeldi herşey ama kısa sürdü hayat bizi çok uzaklarda bir apartman dairesine attı

Velhasıl ı kelam herşey söyle başladı eşim birgün bir elinde sarı gül bir elinde üstüne sarı kuru çiçek yapiştırılmıs bir kaktüsle eve geldi işte o gün bende bir aşk tutulması başladı ki anlatılmaz ( kaktüslere karşı )Bu alısverişte eşimin yanında bulunan mesai arkadası anlam verememis sarı gül ve kaktüs kombinasyonu aranız bozuk mu sizin ? Dedirtmiş.

Lafı çok uzattım fotograflara geçelim mi ?

Not : Öyle aman aman çok güzel bitkilerim yok henüz ama hepsi benim için çok kıymetli ve mutluluk kaynağım onlar

Hadi buyrun ...Name:  IMG_20150215_232727.jpg
Views: 1139
Size:  57.8 KB

Düzenleyen hilalll : 15-02-2015 saat 22:30
hilalll Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön