View Single Post
Eski 02-02-2015, 13:02   #29
alloch
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 19-01-2015
Oncelikle herkezin yüreğine sağlık buraya o kadar güzel şeyler yazılıyor ki bende öylesine rast gele bu sitede bu topraksiz tarıma rastladım çoğu kişi gibi bende niyetlendi m .siz değerli abiler den neyi nasıl yapacam konusunda bilgi almak istiyorum.oncelikle ben tohum u toprakta fideye çevirip sonrada topraksiz tarıma geçirmek istiyorum bu sizce normal mi yoksa topraksiz tohum fide oluyo mu? Ikinci sorum int satılan domates kiti almayi düşünüyorum bu domates bileşeni salatalık ve biber içinde kullanabilirmiyim? Ve bu bileşenin değerini ölçmek için satılan ürün pahalı geldi bu olmadan ole göz kararı bu iş olur mu k bakmayın hobi amaçlı evimde ole ugrasmak istiyorum bütçe olarak fazla bişey ayıramiyorum .ve döngüyu sağlamak için şu motoru ve hava taşı yeterli mi yani bi kaba suyu eriyigi koysam bi motor bide hava taşı koysam bi drenaj uygulayip akan şu kültüründe aynı pimas üzerinde domates salatalık ve biber yetistirebilirmiyim? Bu kusurlu kelimem olduysa Özür dilerim.
Bu arada Kudret Tezel hocamdan allah razı olsun diyorum eğer bi teşvik varsa bende oda bizzat kendisidir.

alloch Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön