View Single Post
Eski 30-12-2014, 19:54   #55
aleydi
Ağaç Dostu

aleydi's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2013
SN Lusoari çok üzüldüm kaybınıza . .Last daha 6 aylıktı ve bizim birlikte yapacağımız çok şeyler vardı . Hep kar yağınca ne yapcak tepksi ne olcak diye merak ediyorduk .O öldükten bir hafta sonra kar yağdı. 0 kadar oburisk omasına rağmen biz mangal yaptığımızda , herzaman çıktığı verandaya çıkmazdı . Merdivenlerde oturup beklerdi . Bizde onunla paylaşırdık pişenleri . 2. aşısına gittiğimizde ,çarşıda dolaştık beraber ,yanımızda dolaştı bizimle ,ben mağazalara girdiğimde hiç sıkıntı yaratmadan oturup dışarda bekledi .İçimdeki acı hiç dinmiyor .Yılbaşında yuvasını süslüycektim .Onlara şapka ,gözlük alıp girdirip özel menü hazırlıycaktım .Hayvanlarında huyları var farklı farklı . Etraftan başka köpek alın acınız hafifler diyenlere .Last gibi iyi huylu güçlü ama ağırbaşlı olur mu diyoruz . Başka bir can onun yerini tutabilir mi . Belki çok sonra
Yinede şanslısınız 5 yıl boyunca birlikte çok güzel zamanlar geçirmişsiniz . Çok güzel paylaşmlarınız olmuş .Paylaşım artıkça sevgi bağlılıkta artar ama ,en azından onun için bizden daha çok şey yapmışsınız ,daha çok yakınlaşmışsınız .Onlar melek oldu ve sonsuz hayatta da bizimle birlikte olcaklar . Allah hepimize sabır versin .

Düzenleyen aleydi : 31-12-2014 saat 10:54 Neden: yalnış kelime
aleydi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön