View Single Post
Eski 24-12-2014, 16:24   #236
Milla
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Sayın Malina,
Bu arkadaş şu şekilde iletişime geçti;

Orijinal Mesaj Sahibi ümit korkmaz
sayın milla hanım tohum paylaşım etkinliğinden gelen paketimin içinde adınıza gönderilmiş bazı tohumlar var büyük ihtimal yanlışlıkla oldu sizi bigilendirmek istedim.Tohumlarınızda eksiklik varsa gönderebilirim.

Bunun haricinde tohum isteme rekorunun bende olduğunu yazmışsınız, (ki ben bunun gerekçesini zaten açıklamıştım ) acaba tohum alabilme rekoru da bende mi.Öyleyse çok mutlu olurum. Bütün arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim.
Bir de aldığım tohumlardan çıkacak sonuçlar var. Elbette aşama aşama paylaşacağım. Paylaşım sayfasının nasıl olacağının karar verilmesini bekliyordum. Vetman996 'nın açtığı bir sayfa var onu inceledim. Ben de onun gibi bir tane açacağım.Sanırım format öyle olacak. Zaten denemelere başladım. Mini seramda bir kaç tohum çimlendirdim, resimleriyle paylaşmaktan zevk duyarım. Zaten bir çok paketde 1,2,3,6 gibi sayılarda tohumlar var. Bazı arkadaşlar çoklu tohum paylaşımında bulunmuş.
Ben kendi adıma istediklerimle baş edebileceğime ve bunları seneye sizlerle paylaşabileceğime inanıyorum.
Beni takip edin )

Milla Çevrimdışı   Başa Dön