View Single Post
Eski 03-12-2014, 18:41   #26
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Herkesin kargosu gönderilmedi.

Daha doğrusu zarfları kapatamacağımız kadar çok talepte bulunanlar için bir çözüm arıyoruz. (Bu arada iki kişinin zarfı da bunlar arasına karışmış...)

Lütfen Gelecek yıl için öneriler başlığında konu üzerinde konuşalım... Olay sıcakken çözüm aramak daha iyi olacaktır.
diye yazmıştım, buradan devam edeyim...

Bu vesile ile kim bunlar diye forum mesajlarına baktım... Bir kişinin ceviz bahçesi olduğu bir kişinin de ailesinin bahçesi olduğu mesajlarından anlaşılıyor. Sadece bir kişinin balkon sayfası var. Diğerlerinin ne balkon, ne bahçe sayfası var...

Son mesajı 2013 tarihli olanlar ve bu paylaşıma katılanlar var. Mesajlarının büyük çoğunluğu sadece tohum ve çelik isteme üzerine olanlar var...

Bir ara Tohum taleplerinin miktarı üzerine... başlığında konu üzerinde konuşulmaya başlanmıştı.
Olay esas amacından çıkıp karşılıklı tartışmaya dökülmüştü.

Ne tohum dağıttım ne istedim ama dağıtanlardan biri olsaydım, kullanılmayacağını bildiğim tohumları hazırlamak için uğraştığıma üzülürdüm. Bu tohumlar çevremizde kullanacağını bildiğimiz kişiler için isteniyorsa sakınca yok. Bir kenara konacaksa, ya da daha sonra rastgele kişilere dağıtılacaksa verilen emeklere yazık.

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön