View Single Post
Eski 17-11-2014, 19:35   #40
bilimselmasmun
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 17-11-2014
en iyi budama makası, budama testeresi

arkadaslar budama meraklıları veya çalışanları için böye bir konu açmaya karar verdim cünkü cok aradım ama internette cok az bilgi var budama aletleri ile ilgili malum sitelerden çok sipariş verdim 10 larca makas testere aldım kullandım aksama kadar budama yapan yeni başlayacak olanlara tavsiyem

budama makası için löwe 11
budama testeresi retta 350 mm

hem fiyat olarak uygun hemde ömürlüktür

löwe 11 inanılmaz bir makastır budamacı arkadaslar ars felco gibi pahalı gösterişli ürünlere kesinlikle yönelmeyin aldım kullandm elim şişti

löwe 11 makasıma günde 2-3 kere zımpara ile bileyip budamaya devam ediyorum ve ilk günkü gibi jilet gibi hatta aşındıkca yumusak kesim yapan bir tarzı var agzı aşındıkca dahada kullanıslı oluyor. bu isle ilgilenen arkadaslar kesinlikle aklında bulunsun. bu baslıgı acmamdaki temel sebep markaları kötülemek veya iyi göstermek degil googlede arayınca alakalı hiç bir konu ve baslık cıkmıyor direkt markalar ve fiyatlar cıkıyor belki katkım olur diye deneyimlerimi ve fikirlerimi paylaştım her kış 5 ay boyunca şeftali buduyoruz izmirde ve makas çok önemli sürekli kullananlar için testereye cok nadir ihtiyac duyuyoruz ana dal filan keserken onun haricinde bilek kalınlıgındaki dalı bile hafif sol el destegi ve löwe 11 ile rahatca kesiyorum

iyi günler

bilimselmasmun Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön