View Single Post
Eski 20-10-2014, 08:27   #150
h_dogan
Moderatör

h_dogan's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Offf neler varmış masalarda, mercimek köftesini de çok severim, ama baklava tepsisi de müthiş iştah açıcı görünüyor.

Hay Allah h_doğan servis masasının içine bile dalsa ne olacak ki tığ gibi maşallah. Eğer moderatör olmamış olsaydı zargana derdim ama ne olur olmaz bakarsınız beni banlar.

Mercimekli köftenin tarifini de rica etsek, el elden üstündür misali.
Teşekkür ederim Güler Abla sen de beni savunmasan Sakakı koftelerin hepsini yedigime inandiracak.

Sakaki'nin dediklerine bakmayın o beni çekti ama sorun kendisi neredeydi: D

Kendi fotoğraf çektirirken aman yan profilden cekmeyin diye tembihliyordu.)

Sakaki inanmayacaksin ama o koftelerden hic yemedim çünkü sevmiyorum pek, böreklerigoturdum. köfteleri kizimla kardeşim daha çok seviyor. Mangalda köfte olaydi bak o zaman sana birakmazdim. )

Saka bir yana hem Sn. Manifesto'ya hem de size ayri bir teşekkür etmemiz lazim. Hem organizasyon hem de misafirlere gösterilen ilgi harikaydi. Gecen toplantıda ikiniz de yoktunuz. Reel olarak tanistigima çok memnun oldum. Kardeşim ve cocuklarini da getirmiştir kardeşim de ortami çok begendi.

Herkese ayri ayri tesekkur ediyorum. Mehmet Abi'ye karşı mahcup oldum ama onun yanina yanina ayriyeten gideceğim. Mehmet Abi saksida getireceğim söz.

h_dogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön