View Single Post
Eski 19-10-2014, 22:42   #97
Sakaki
Ağaç Dostu

Sakaki's Avatar

Giriş Tarihi: 06-06-2010
Herkese iyi geceler öncelikle.

Toplantıya katılan, emeği geçen, bizimle beraber olmak için zaman ayıran ve gelemese bile bu sayfadan güzel duygularını bizlerle paylaşan herkese çok ama çok teşekkürler. Gerçekten beklentilerin ötesinde çok güzel bir gün oldu ve herkesin yüzünden bunu okumak da güzeldi

Özellikle organizasyonda cömert ve samimi desteği, bizlere o güzel bahçesini ve çiftlik evini açtığı için manifesto arkadaşıma, onun enerjik oğlu ve herkese koşan Hasan'a (bundan böyle manifesto01 yapacağız onu), pastaları, börekleri ile organizasyona destek veren o güzel hanım üyelerimize ve güzel mercimek köftesi ile beni yalnız bırakmayan sevgili eşime çok teşekkürler.

Bu arada bitki, çelik ve tohum paylaşımında bulunan tüm arkadaşlarıma da ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Eve geldiğimde elektrikler fırtınadan ötürü kesilmişti ve henüz 40-45 dakika önce geldi. Bu yüzden fotoğrafları yüklemeye ancak birazdan başlayabileceğim.

Bu arada satır aralarına biraz ekleme yapayım

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi maki01 Mesajı Göster
Mekan, ortam ve dostlarla sıcacık bir toplantı daha. Gelemeyen arkadaşlar bence çok şey kaçırdılar
Hem de çoook

Alıntı:
30 kişinin üzerinde olduğumuzu düşünüyorum. Bunca kalabalığa rağmen Sakaki'nin sevgili eşinin taze taze hazırlayıp ikram ettiği mercimekli köfte ve salata muhteşemdi. Teşekkür ve sevgilerimi ilet lütfen
İlettim elbette
Merak edenler için söylüyorum: Yaklaşık (çocukları da sayarsak) 65-70 kişi idik.

Alıntı:
Sakaki "yandın" diyorum, toplantı organizatörlüğü artık senden sorulacaktır
Zamanımın yettiği, elimden geldiği sürece seve seve...

Fotoğraflar birazdan geliyor

Sakaki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön