View Single Post
Eski 15-10-2014, 21:28   #23
hosseda
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-09-2007
Ben ilk seferde bir ay gibi sürede 4 şişe ( 1 lt.lik olandan) bitirmiştim. Ultrasonda 2 adet büyük duruyor denince tekrar 4 şişe içtim (bir ay gibi sürede gene). Sonra ki ultrason ve filmde tertemiz çıktı böbreklerim. Meyvesinden hiç yemedim. Nektar gibi dediğiniz aktarda satılan sudan almıştım ( şişesi 12,5 TL hala).

Böbreklerde olağandışı hareketlenme bende de oluyordu. Bu suyun etki yaptığına işaret gibi gelmişti banada.

Başlarda bende korkuyordum ancak bu suyun yöre insanınca şerbet niyetine tüketilip misafire ikramda dahi yeri olduğunu muhtelif yerlerde okuyunca devam ettim. İnsanın inanası gelmiyor ancak bu yolla taş-kum temizliğine ben canlı şahitim. Çok daha evvel Torbalıda Dağteke köyünde meşhur bir su vardır ondan defalarca aldım ama bana yararı olmamıştı. Gilaburu suyu bünyeme uydu sanırım.
Geçen ay sırf tedbir kürü olsun diye 2 şişe içtim. Kış başları genellikle ağrı krizine girerdim. Doktora kontrola gidecektim ama fırsat bulamadım. Gidersem böbreklerdeki taş-kum vaziyetini yazarım buraya...

Geçmiş olsun, tez zamanda kurtulursunuz taştan dilerim.

Düzenleyen hosseda : 15-10-2014 saat 22:21
hosseda Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön