View Single Post
Eski 11-10-2014, 18:58   #1
ayşegül bal
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-09-2014
ayşegül bal / balkon, ev

Bu siteyle tanıştığım ve sizler gibi paylaşımcı, yardımsever arkadaşları bulduğum için çok mutluyum.

Bilen bilir... Yazın çiçeklerimi emanet ettiğim ailede, aile içi sıkıntılar yaşanmış ve çiçeklerime bakacak olan bayan evi terk etmek zorunda kalmış, ne yazık ki bebişlerim huysuz bir adamın elinde susuzluktan ölüp gitmişlerdi.Çok kızdım, çok ağladım, üzüldüm ama hayat arkadaşını evden kovan adam, çiçeklere bir damla su vermemiş çok mu dedim kendi kendime.

Siteyi önceden de takip ediyordum ama üye olmamıştım. Ne zaman bitkilerle ilgili bir bilgiye ihtiyacım olsa mutkala aramalarım beni bu siteye yönlendirirdi. Çiçek sipariş etmeye karar verdiğimde de aynı şey oldu.. Kalanchoe ararken bu sitede buldum kendimi ve hayallerimi süsleyen tüm çiçekleri yetiştiren insanların var olduğunu gördüm. Hatta bu insanlar çiçekleri sevdiği kadar paylaşmayı ve başkalarını mutlu etmeyi de seviyorlarmış

Hiç çiçeğim kalmadı

Çook şanslı hissediyorum kendimi. İnşallah sizler sayesinde benim de evim yeniden şenlenecek, hatta eskisinden daha güzel türlerle...

ayşegül bal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön