View Single Post
Eski 27-08-2014, 00:27   #1936
ekrembaysu
Yeni Üye

ekrembaysu's Avatar

Giriş Tarihi: 15-03-2008
Hoşbulduk !

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi badrobot Mesajı Göster
Sn.ekrembaysu.
Zaman olarak çok uzun ama sizin anlatımızla kısa olan bonsai hikayeniz ilginç geldi. Ama işin içinde sabır ve deneyim olduğuda çok açık. Bu birikimle başarı olacağınıza şüphem yok. Aramıza 6 yıl sonra hoşgeldiniz.
Aslında çok kısa değil mi hepimizin hikayeleri ? Günlerce gözümüz sağ solda kıyada köşede kalmış adayları arar sonra bulur büyük bir heves muazzam bir özgüvenle alırız fidanı ( ben hep söylerim zamanında çok kökledim diye) parayla **** yamadori olarak ... sonra eve geliriz bir heyecan önce tellesem mi ? yoksa saksıya mı yerleştirsem telaşı ... sonra dur hadi dursun yarın bakarız faslında sonra bir bakmışız ya elimizde tel **** kök kancası başındayız fidanın... Kimimiz şanslı mekan anlamında birde benim gibi daire odasını balkonunu seraya çevirenler velhasıl bu işe merak sarınca uzun uzun anlatılacak bir şey kalmıyor herkes aynı yollardan geçiyor bir şekilde belki 20 yıl önce **** dün , herkes gönül vermiş bir kere bu işe dönüş olmaz kolay kolay... TÜM BONSAİ dostlarına tekrar merhaba ...

ekrembaysu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön