View Single Post
Eski 30-07-2014, 06:19   #86
tmlnk
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 30-07-2014
Konuda bahsedilen yöntemlerin büyük çoğunluğunu denedim. Bazılarının başarı şansı var. Ama sadece klasik yani bildiğin sivrisineklere karşı. Fakat bu tatarcık sineği ya da yakağan, yakarca, yakan gibi isimlerle adlandırılan korkunç canlı için malesef bir çözüm yolu yok. Önerilen hiçbir ot, tütsü, ilaç, elektronik cihaz, program, ayin, dua, büyü işe yaramamakta. Belediyenin ilaçları standart sivrilere çözüm olabilmekte ama bu yaratıklar o ilaçları adeta içleine çekip kafa buluyor ve daha da bir iştahla kanımızı içiyorlar. Evrimin üst kademelerine geçmiş bunlar artık. Zekiler, hızlılar, sessizler ve tüm ilaçlara karşı bağışıklıkları var. Tatarcıklara karşı tek bir çözüm var, onların bulunduğu mekanı saygıyla terk edin. Evet itiraf ediyorum artık mücadeleyi bıraktım ve büyük bir saygı duyuyorum bu canlılara

Ha bu arada fesleğen öneriliyor birçok yerde ama yaptığım deneysel çalışmalar sonucunda hiçbir sivri türünde başarılı olmadığını, hatta sayılarının arttığını dehşetle gözlemlemiş bulunmaktayım.

tmlnk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön