View Single Post
Eski 02-07-2014, 00:56   #49
MeyveliTepe
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
10. Lojistik Merkezi paylaşımcılardan gelen tohumları paylaşımcıların poşetlere koyduğu standart etiketlere göre paylaşımcıların zarflarına dağıtarak kargoya vemekte ve kayıt tutmakta başarılıdır.

Yanıtınız: (Kesinlikle katılıyorum / Katılıyorum / Farketmez / Katılmıyorum / Kesinlikle Katılmıyorum)

Öneriniz:
tkorkunckaya : Ancak burada en önemli nokta, işin doğru organize edilmiş olmasıdır. Lojistik merkezine gelmeden önce işin büyük kısmı uzun geceler sonucu tamamlanmış olmuş. Öneriden ziyade dilek olacak ama, paylaşımcı sayısı ve aynı tohumu paylaşan sayısı artarsa paylaşımcıların üzerine binen poşetleme yükü de azalacaktır.
Elbette, doğru organize edilmiş olması son derece önemli. 4456 tohum poşetinin 120 zarfa dağıtılması ve geride hiç tohum kalmaması arkasında iyi çalışmış bir sistem, doğru bir kayıt düzeni, sistemin gereklerine fedakarca tam uymuş katılımcılar ve titizlikle çalışmış bir lojistik merkezi gerektirir. Ne mutlu ki ilk denemede falsosuz olarak sonuca ulaşabildik. Yeni etkinlikte her şeyin daha da iyi olacağını umuyoruz.

MeyveliTepe Çevrimdışı   Başa Dön