View Single Post
Eski 20-06-2014, 08:40   #21
murat doğan
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-07-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi badrobot Mesajı Göster
Bende Fil hafızası varıdr. Bugün facebook'tan bir arkadaşım kendi ağacını yayınlayınca sizin ağaç aklıma geldi. Size daha önce cizdiğim şekli hatırlattı bana...
sayın bad robot güzelmiş gerçekten. bunu bir kenara yazdım. böyle kalın gövdeli bir aday bulursam değerlendirebileceğim bir örnek olmuş. teşekkür ediyorum. benim bu adayı almaktaki amacım ağacın farklı dallarındaki, neredeyse her bir dalındaki yoğun ve farklı hareketlenmelerdi. bu kıvır kıvır ağacı o yönden değerlendirmek istiyorum. açıkçası sizin öneriniz çok güzel olmakla birlikte, ağaçtaki kıvır kıvır dallara kıyamıyorum. hatta hala nihai bir şekil oluşturamadım kafamda. budama makasını, testeremi elime alıp ağacın başına gidiyorum. bakıp bakıp seyredip seyredip geri dönüyorum. hala budayamadım ben begonvil adaylarına bakarken nedense pek gövdesine bakmıyorum. dal yapısı beni daha fazla cezbediyor. yani sırf kalın bir gövde olduğu için dümdüz bir begonvili almak içimden gelmiyor. onuda yaparım heralde bir gün. iyi günler iyi çalışmalar diliyorum.

murat doğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön