View Single Post
Eski 17-06-2014, 19:18   #24
Nefin Nur
Ağaç Dostu

Nefin Nur's Avatar

Giriş Tarihi: 09-01-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi arzuakyurek Mesajı Göster
Sevgili Nefin Nur, sanırım Ordu'lusunuz tabi o cennet vatanı bilip binaların arasında yaşamak hiç keyif vermiyor. Benim eşimde Ordu'lu. Bizde sizin gibiyiz hayallerimiz ortak, önce Keşan Gökçetepe' de bir arsa aldık 590 m2 ama ne olduysa bir türlü eşimin içine sinmedi başka bir yer olsun dedi. Tamam dedim satar başka yerden alırız, başladık yeni yer aramaya.

Google earht sağolsun Erdek Turan köyü bulduk, başladık araştırmaya. İnternette birçok sitede insanları yabani yabancıları sevmezler gibi sözler okuduk ama yılmadık, 5 Mayıs da çıktık yola çünkü ben hıdırellez de orada olmayı çok istiyordum. Yağmurun müsaade ettiği kadar gezdik hayran kaldık hatta 2,5 dönüm bir zeytin bahçesini çok beğendik. Cebimizde bahçeyi alacak para yok ama pazarlık bile ettik Ayrıca insanlarıda çok sıcak ve samimi. Sizde araştırın belki komşu oluruz.
2,5 dönüm bizim hayallerimiz için yeter diye düşünüyoruz, Şimdi arsamızın satılmasını bekliyoruz, gidiş tarihimiz de en fazla 2 yıl bakalım kısmet olursa bir dakika bile düşünmeden gideceğiz buralardan.
Benimde, sizinde ve tüm dostların dileklerinin kabul olması dileğiyle, hoşçakalın...

ne güzel siz ilk adımı atmışsınız , hayırlı olur inşallah, hıdırellezde yapılan duanız kabul olur üstelik zeytinlerinizde hazır

evet Orduluyum ama inanın her sene orduya gidip boztepeden bakınca içim sızlıyor, gittikçe yeşillik azalıyor maalesef, şehir çok büyüdü, ama her şeye rağmen çok güzel,

biz arsamızı istanbula yakın almak zorundayız çünkü işten tamamen kopamıyoruz, bakalım bizim kısmetimiz nerede olacak, bu sıcak havalar da arsamızda ağaç gölgesinde olsak ne güzel olurdu

Nefin Nur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön