View Single Post
Eski 16-06-2014, 15:09   #12
Nefin Nur
Ağaç Dostu

Nefin Nur's Avatar

Giriş Tarihi: 09-01-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi salvadore-tr Mesajı Göster
Çok güzel bir hayal, en az 20 dönümlük bir alan lazım size hem bu meyveler hemde kangallar için. Bende bir erkek bir dişi sivas kangal var siz bu hayallerinizi gerçekleştirin bende size yavru sözü vereyim. ( Tabi köpeklerim doğurursa) Aslında yaşadığımız bu küresel kapitalist sömürü dünyasında aklı başında olan herkez sizin düşündüklerinizi düşünüyor. Ne yazıkki çok azımız buna cesaret ediyoruz. Umarım bebeğinizi betimlediğiniz yerde büyütürsünüz benimde 11 aylık bir oğlum var nispeten şanslı sayılır Sinop hem küçük hemde dokusunu korumuş bir şehir ama birileri buraya göz dikti şimdi başımızda birde nükleer santral belası var.

çok teşekkürler, Allah oğlunuzla birlikte sağlıklı ,mutlu güzel bir hayat nasip eder inşallah

bu başlığı açmak gerçekten doğru kararmış, bahçeden önce orijinal kangallarımızı buldum , bende tüm hayvanlarımı eşleriyle birlikte almak istiyorum, az olsun öz olsun, özellikle ucuz süt üretmek için ineklere yapılan eziyetleri aklım almıyor, kapalı alanda fabrikanın bir parçası gibi yaşıyorlar, dışarı çıkmak yok, yavrusunu bile doğduğu gibi yanından ayırıyorlar, zaten yavrularda suni döllenmeyle meydana geliyor... tavuk deseniz çok severim ama nerdeyse 2 yıl oldu eve sokmuyorum, tvde tavuk çiftliklerini anlatan bir program izlemiştim uzun bir süre yediğim tavuklar aklıma geldikçe midem bulanmıştı...

nükleer santralleri ise bugüne kadar hiç anlamadım, anlayacağımı da sanmıyorum, bence tüm yöre halkı ayaklanıp olaya karşı çıkmalı , ayaklanma derken halk sağa sola taş atsın ,çevreye zarar versin demiyorum, birlik olsun , bıkmadan usanmadan yasal yollara başvurmak lazım ama bizler maalesef biryere kadar olayları takip edip sonra bıraktığımız için bunu bilenlerde yapacaklarını yapıyorlar...

Nefin Nur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön