View Single Post
Eski 15-05-2007, 21:54   #18
akon
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-05-2007
Foruma yüklenmediği için görünmeyen fotoğraflar

merhabalar. benim ulaşabilecegim bir fidanlık bulamadım o yuzden bahcemdeki bazı fidanların fotograflarını çektim buraya yukledim.sizden bunların hangilerinden bana bonsai olabilecegini soylemenizi ricaa ediyorum.gerçi siz hepsinden olur diyeceksiniz ama boyları ve govde kalınlıkları biraz farklı..teşekkurler..

şimdi bu yukarıdaki ceviz fidanı boyu 20 cm falan var.bunu saksıya alayımmı yoksa biraz daha beklesinmi? normal bir saksıya almayı düşünüyordum.

bu da ikinci ağacım bir çam ama türünü bilmiyorum fıstık çamımı yoksa başka bir türmü bilemeğeceğim.bunun boyu daha uzun 50 cm var govdesi daha kalın.ama bu bahar yeni filizler vermedi galiba bulundugu kutu yuzunden olsa gerek..

yukarıda bir çam daha.bu daha guzel boyu da kısa biraz 20 cm var **** yok ama dalları cok hoş gercekten canlı ve yeşil yeşil

üstte de son çamım.
arkadaşlar gercekten bahçem cok buyuk ama en fazla çam fidanı var başka da fidan bulamadım.çamların hepsi 4-5 yaşındadır.
yardımlarınız için gercekten sağolun.
bunları saksılara almalımıyım.yoksa kalsınlarmı öyle.
ama ben bir an once başlamak istiyorum bu işe ve elimde uygun ağaç yok bu çamların bazıları çok güzel gerçekten..

akon Çevrimdışı   Başa Dön