View Single Post
Eski 23-05-2014, 21:27   #33
gokselcetin
Ağaç Dostu
 
Giriş Tarihi: 27-05-2011
Şehir: .
Mesajlar: 544
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi seratblyz Mesajı Göster
Sayın gokselcetin merhabalar,

Sizin adınıza şenlikte bir fidan dikip fotoğrafını paylaşma sözü vermiştim, ama o hafta çıkan acil işimden dolayı şenliğe gidemedim. Fidanınızın dikildiğine emin olabilirsiniz. Ben de sözümü kendi yetiştirdiğim dişbudak ağaçlarından birini sizin adınıza ODTÜ'ye dikerek gerçekleştiriyorum. Zaman açısından biraz geciktim yoğunluğumdan dolayı, kusura bakmayın. Fotoğrafı aşağıdadır, sizin adınıza bir fidan olduğunu bilin. Ayrıca bu fidanı sulama imkanım da olacak. Büyüyünce de fotoğrafını gönderirim.


Ayrıca kampanyanın ilk şenliği gerçekleşti ve 12 bin ağaç dikildi. Geçen seneden bu yana dikilen fidan sayısı 62 bin. Fakat kampanya 16 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek, hedef 300 bin. Desteklerinizi bekliyoruz...
Sayın seratblyz,

Kusur olur mu hiç, herkesin belli bir iş yoğunluğu var. Sosyal ağlardan da etkinlikleri takip ettim. Herkes bu güzel amaç uğruna azim ve mutlulukla çalışıyordu.

Bize çok güzel bir hediye verdiniz. Sizin ve kampanyaya aktif, pasif katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Emeklerinize ve güzel gönüllerinize sağlık.

Sağlıcakla kalın.

gokselcetin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön