View Single Post
Eski 14-05-2014, 00:41   #42
akçabardak
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
Sevgili akçabardak sayfan hayrlı, bol kaktüs ve sukulentli olsun inşallah. Rastgelsin.

Chamaecerus Silvestri, yani benim bildiğim yılan kaktüs maşallah çok güzel olmuş ama hepsi aynı boyda hiçbirisi uzamamış bendeki biri uzun, biri daha uzun, biri kısa sanırım saksı genişliğinden kaynaklanıyor. Eğer öyle ise ben de saksılarını genişleteyim, zira senin yılanlar daha güzel görünüyor, hepsi bir boyda maşallah çoklar da.

Burada yine sevgili hdoğan'ın sözüne geldik: Senin yılanlar çökertme oynuyor, Sn. akçabardak'ınkiler zeybek o yüzden.
Allah iyiliğini versin sevgili YeniGinem gecenin bu saatinde kahkayı bastırttın bana, h_doğanın kulaklarını çınlatmış olduk bu arada.
Demek benim yılanlarım zeybek oynuyorlar, eee ne de olsa az biraz Egeliyiz ondan mıdır nedir.
İşin aslı benim yılanlarımın cinsi böyle kısalardan, en uzunu en fazla 3-4 cm. civarındadır.
Mesajını okuyunca gülmekten teşekkür etmem sona kaldı, sağ olasın bütün kaktüs ve sukulentlerimi ayrı bir sayfada toplamak istedim. Teşekkür ederim

Düzenleyen akçabardak : 14-05-2014 saat 09:06
akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön