View Single Post
Eski 01-04-2014, 16:54   #3192
Sevgi Durul
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi pria Mesajı Göster
Lâleler de, benim size ''erlicheer'' nergislerle birlikte hediye olarak gönderdiğim lâleler herhalde sayın SDurul ?

Ayrıca soğanlıların ekili olduğu alanda taşlarla yaptığınız peyzaj çok hoşuma gitti..
Sayın pria, sizden nergis soğanlarının yanı sıra 25 adet lâle soğanı almıştım. Ayrıca hediye soğanlar da göndermiştiniz. Bu açanlar hangisi bilemiyorum, sonuçta sizden gelenlerden. Kendi lâlelerim nedense bu sene açmadılar.

Açmayanlar sadece büyük yapraklar çıkardılar.

Name:  lale yaprağı.jpg
Views: 1059
Size:  31.5 KB

Name:  laleler.jpg
Views: 843
Size:  35.9 KB

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
Sevgili SDurul maşallah bu güzellikler nedir böyle? Emeklerine sağlık.

Beyaz nergislerine bayıldım bayıldım... Lalelerin, renk uyumu maşallah onlara da bayıldım. Ve sanıyorum ilk kez çiçek bahçenin bir bölümünü yakından görüyorum. Sayın pria'nın dediği gibi taş peyzajın çok güzel, zaten genel taş peyzajını biliyordum fakat yakından görünce çok daha güzelmiş Sevgili SDurul... Harika olmuşlar harika, maşallah!..
Emeklerine sağlık...
Sevgili YeniGine, teşekkür ederim, sağ olasın. Taşların peyzajla ilgisi yok. Sadece diktiğim bitkileri çapa makinasından korumak için, bahçede bol miktarda olan taşları dizerek kendime bir ada oluşturdum. Çünkü eşim çapa makinasını eline alınca ağaçlardan başka bir şeyi gözü görmüyor. Çapa makinası ile ilgili bu sene çok kayıplarım var. (Kartopu, gelin tacı, ispirya, oya ağacı) Bakalım onlar da küllerinden yeniden doğacaklar mı?

Name:  çapa.jpg
Views: 869
Size:  49.1 KB

Name:  çiçek adası.jpg
Views: 892
Size:  45.9 KB

Ayva da tomurcuklanmış.

Name:  ayva.jpg
Views: 836
Size:  25.6 KB

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön