View Single Post
Eski 21-03-2014, 09:42   #193
mesutcan
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-12-2010
Sayin Albuyoto, Sayin Cumhur Sengul ve değerli ziyaretçiler,

Herkese merhaba.

Malum bahanelerimizden dolayi foruma neredeyse 1 yildir yazmamisim. Takip eden siz değerli üyelerden ozur diliyorum.

Baliklarima ve havuzuma doğru duzgun vakit ayiramadigim için gecen sonbaharda belki ge uzuleceginiz bir karar verdim. Havuzu yikip isi profesyonellere teslim etmeye karar verdim. Sag kalan 7 baliğimi Isparta'da cok güzel bir mesirelik yeri olan Gökçay'daki havuzlara biraktim. Orada ayni türden sazanlarla cok mutlular. Tertemiz suda cesit cesit yiyecek ve bir sürü balikla günlerini gun ediyorlar.

Havuza gelince. Bir hafta sonu balyoz ve kirici deliciyle havuza giriştim. Onca yapilani yerle bir edip üzerini kumla kapattım. Sonuc soyle;

Name:  20140309_133813_resized.jpg
Views: 2464
Size:  42.9 KB

Derinlik yok. Su kapasitesi yarim ton ancadır. Cocuklarin içine düşme tehlikesi yok. Icinde yasayan canli olmadigi için kloru basabilirim. Profesyoneller tarafından fiber glasla yapildigi için gerçekçi ve güzel gorunuyor. Artik isiklandirmasini kendim yapacagim.

Herkese mutlu, saglikli bir bahar diliyorum.

Not: Agaclar.net te bu Turkce karakterleri yazamama sorunu yeni mi oluştu acaba? Eger özellikle yapilmissa ne uzucu...

mesutcan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön