View Single Post
Eski 09-03-2014, 21:43   #16
celalim01
Ağaç Dostu

celalim01's Avatar

Giriş Tarihi: 20-09-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Hodurice Mesajı Göster
Maalesef bodur olanların maviden başka rengini bulamadım ben de bütün sınıf için ondan aldım...Saksıları da 1'er litrelik sipariş vermiştim, doğru olmasına sevindim

Okulumuzun bir çam bahçesi var etkinliği orada yapmayı düşünüyorum. Büyükçe bir leğende bahçe toprağı ile torfu karıştırıp saksılara paylaştıracağım. Bir de gübre almıştım ancak aldığım gübre yavaş salınımlı boncuk boncuk bir şey. Tohumlar için fazla mı gelir acaba? Yavaş salınımlı olduğu için yakmayacağı söylendi ama...

Aslında bizim düşüncemiz öncelikle Tema Vakfına gönüllü olma isteğiyle başladı... Ancak üyelik 5 tl olunca çocuklarımın çoğu toparlayamadı ücreti. Sonra olsun dedik biz de doğayı sevdiğimizi gösterecek başka bir şeyler yapalım, çiçek ekelim. Sonra dedik e madem çiçek ekeceğiz anneler gününe yetiştirelim. Çocuklarım çok sevindi çünkü çoğunun hediye alabilecek durumu yok Buraya geliş hikayemizin esas amacı da doğa sevgisi kazanmak olduğu için çiçek açmasalar da kabul ederler eminim...

Anlamadığım Tema vakfına gönüllü olma çalışması yapmaya kalkacak çocuklardan neden 5 tl ücret talep edilmesi.Onlar çocuktur eğitime ve öğrenmeye ihtiyacı var.Çocuk iyi niyetle ,uygun dille,ve maddiyat dışı tutulmalıdır.

celalim01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön