View Single Post
Eski 08-03-2014, 00:07   #53
nicholai hel
Ağaç Dostu

nicholai hel's Avatar

Giriş Tarihi: 27-09-2010
Evet artık yarın buluşuyoruz.

Yeri bulmakta sıkıntı yaşayanlar beni arayabilirler, daha kolay bulunabilmesi için bugün bir fotoğraf da çektim,

atölye mekan (Large).jpg

Gazi bulvarı (Çevreyolu) üzerinde doğu (Havaalanı) yönünde gelirken TEK Kavşağına gelmeden tam 1 km önce bu tabelayı göreceksiniz. Daha önceden bulvardaki tali yola girmeniz iyi olacaktır.

Bu tabelayı görünce sağa giriyoruz. Burası, yolun karşı tarafında kalan Eksper Peyzaj'ın tam karşısı, Orman Bölge Müdürlüğü Fidanlığı'nın karşı çaprazında kalıyor.

Bu yola saptıktan sonra hemen 10 mt ileride sağdaki ilk sera buluşma mekanımız. Ben orada sizi bekliyor olacağım.

Pazar günü Antalya için raporlar %50 yağış ihtimali gösteriyor fakat toplantımız için sorun yok. Kapalı ortamda çalışacağız ve yağmurla, soğukla alakamız olmayacak.

Aday ağaçları olan üyelerimiz lütfen ağaçlarını getirmekte çekinmesinler. Şu an mevsim olarak birçok işlem için en uygun zaman dilimindeyiz. Ağaçlarınız üzerinde birlikte fikir jimnastiği yaparak en doğru uygulamalara ulaşmaya çalışırız ve bu çalışma aday ağaçlarınızın geleceği için kesinlikle faydalı olacaktır.
Yapmayı uygun gördüğünüz işlemler için gerekli ekipmanları (toprak karışımı, tel vs.) yanınızda getirmeniz faydalı olacaktır. Ya da bugün (Cumartesi) gecesine kadar beni haberdar ederseniz gerekli malzemeleri sizin için getirebilirim.

Ben de mevcut 40 kadar ağacım içinden sizlere görmeniz açısından faydalı olacağını düşündüğüm 7-8 ağacımı getireceğim.

Herhangi bir sorusu olanlar lütfen beni aramakta çekinmesinler.

Hepinizle yarın 12:00'de görüşmek üzere...

nicholai hel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön