View Single Post
Eski 04-03-2014, 17:05   #61
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Sevgili gokselcetin, tabii ki yazacaksınız, ve yazmalısınız da. Hep derim ya benim yaptıklarım doğrudur diye bir iddiam hiç yok, çok da yanlışlarım olmuştur, oluyordur da. Bu işin eğitimini almadım, yaptıklarım hep deneme yolu ile yapılanlar.

Bakın, bahçemde hünnap ağacına yaptığım bir kabuk aşısını anlatmıştım, fotoğraflamıştım.
Bir arkadaşımız da dedi ki " Güler abla, çamur yerine aşı macunu kullansan daha iyi olur, bakteri üremez".

Ben hep böyle görmüş ve böyle yapmıştım, yaptığım aşıların da %90 ı da tutmuştur.
Daha sonra bunu Mine Pakkaner'e de sorduğumda aldığım yanıt aynen arkadaşımızın bana yazdığı gibiydi.
Ne iyi olmuş da yazmış, bana bir şey daha öğretmiş oldu.

Sizler de yazın ki, bilmeyenlerimiz öğrensin, bilenler de bilgilerini tekrarlamış olurlar. Bu da bir paylaşım değil midir, hem de en değerlilerinden bence.

" lütfen yanlış anlaşılmasın, siz benim büyüğümsünüz ve paylaşımlarınızı elimden geldiğince takip ettiğim kadaryıla söylüyorum emeklerinize saygım sonsuz, tecrübe olarak paylaşmak istedim. "... demişsiniz, bunun büyüklükle küçüklükle hiç alakası yok. Ne küçük arkadaşlardan ne güzel ve doğru bilgiler öğreniyoruz sevgili gokselcetin, çok teşekkür ederim. Lütfen bilgilerinizi paylaşın.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön