View Single Post
Eski 28-02-2014, 06:59   #113
akçabardak
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi İsmail Kuzucu Mesajı Göster
Karbon filmler çok kullanışlı bir seçenek oldu. Sera sistemi neredeyse bitti. 25 metrelik serada 1.5 metre ara ile yer alacak. Isıtıcıları parçalara böldüm toplam 10 adet kullanacağım.

1,5 metre fazla almışım bunun 25 cmlik kısmını ayak ısıtıcısı olarak ayarladım Harika oldu diyebilirim..

Eklenti 472862

Eklenti 472863

Eklenti 472864

Eklenti 472865
Sayın İsmail Kuzucu, şu karbon filimlere kafam takıldı, parçalara bölüp çok güzel yerleştirmişsiniz buraya kadar anladım ellerinize sağlık, lakin bu filimler nasıl çalışacak elektrikle mi, güneş enerjisi ile mi bunu anlayamadım, bir de 1,5 metre fazla almışım demişsiniz bu filimler metre hesabı mı satılıyor? misal bir metre almak istesek alabilme şansımız varmıdır biraz aydınlatabilirmisiniz.

Sormamın nedeni genelde biz kışı Ayvalık'ta geçiriyoruz, evimiz dubleks olunca alt katta klimayla ısınıyoruz odalarda klima yok, odalar soğuk olunca fidelerimi erken ekemiyorum, geç ektiğimde ise büyütemiyorum, yani demek istediğim bu sistemden ben de yararlanabilirmiyim, fideleri ektikten sonra hep düşünüyorum acaba altlarına ısıtmak için ne koyabilirim diye. Teşekkür ederim

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön