View Single Post
Eski 24-02-2014, 21:27   #9
Charlaux
Ağaç Dostu

Charlaux's Avatar

Giriş Tarihi: 13-06-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sagol Mesajı Göster
Sayın Charlaux,

Meşeniz hayırlı olsun. Ben de Sayın Sakaki'ye katılıyorum ince dalı zirve yapmak daha uygun olur zannediyorum. Anladığım kadarıyla siz kalın dalı kullanıp, gövdedeki bayanımsı görünümü ortaya çıkarmak istiyorsunuz. Nasıl bir şey ortaya çıkar diye kabaca bir çizim yaptım. Kurbanlık 2 dalla alt kısım biraz daha kalınlaştırılıp(iskoç eteği gibi olur --şaka şaka), tepede de bir yeşil kısım olursa bunjin tarzı olabilir.

İyi çalışmalar dilerim....
Sn.sagol,
Herhalte fotograf cekmede kusurluyum galiba ancak o yarasi ( yara oldugunu tahmin ediyorum ama kaynagi nedir cozemedim ) ortaya o kadar hos bir goruntu getirmis ki bakamadan edemiyorum bu guzellige.Agacim maalesef Iskoclasamadan Turkiye'li olacak;daha dogrusu olmak zorunda cunku 3 aylik tatilimde evdeki bakim alanina yerlestirecegim ve seneye yine bir adayla kendimi avutmaya calisacagim.Ancak tam hayalimdeki cizimi yansitmissiniz,tabi bu benim gorusum ama o dali sahibinin bilerek kirmadigini varsayarak soyluyorum agac dogal bir hasar gormus;doganin gercek ama ilginc gelen bir eseri olmus.
Sevgiler

Charlaux Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön