View Single Post
Eski 24-02-2014, 19:22   #22
habiş
Ağaç Dostu

habiş's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2013
6. resimdeki hachiya Trabzon hurması baya iyi.. tomurcuğu yakından olan bu ise şeftali pembe tomurcukları var diye budamamışlar sanırım son olan Amasya elma fidanı onu ben kendim fidancıdan görerek aldım gözleri var uyanmaya hazır aşırı budanmamış sanırım sanalbahçem birazda kutuya sığdırmak için böyle budamışlar.. Elma fidanı ile aynı gün diktim fidancıdanda epey bilgi aldım bodur fidanların kökleri kısa kısa saçak saçak olurmuş gösterdi hatta aldığınız fidanlara bakın böyle ise bodur fidan dedi 3-4 tanesi hariç bodur istediklerim bodur yarı bodur olanlarda geldi hepsini saksıya diktim benden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünmüyorum fidanları geldiğinin ertesi günü gübreli karışmış toprağa geçirdim ve can suyu verdim.. Size tavsiyem elinizde imkan var ise fidancılardan görerek alın ben sipariş verdikten sonra gittim fidancıya yani öyle denk geldi.. ayrıca çok bilgi aldım ben birazda sanalbahçeme çok güvendim sağolsunlar hayal kırıklığına uğramadım.. fidanlar sorunsuz geldi ise tutacaklar..

Eklenen Resimler

Düzenleyen habiş : 24-02-2014 saat 19:25 Neden: ilave
habiş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön