View Single Post
Eski 21-02-2014, 11:08   #283
hakan7960
Ağaç Dostu

hakan7960's Avatar

Giriş Tarihi: 20-07-2007
2014 köyümün mezarlığı ağaç dikim çalışması

Tekrar herkese merhabalar.2014 yılının ilk ayları ile birlikte her zaman olduğu gibi çam fidelerini geçen hafta pazar günü diktik.Eskişehir orman fidanlığından ücreti karşılığında almış olduğum 140 adet 3 yaşında tüplü sedir çam fidanlarını köylü arkadaşlarla birlikte toprakla buluşturduk.2007 yılından bu yana her sene yaptığım çalışmalar sonucu ALLAH'a şükür dikim çalışmalarında sona yaklaşmaya başladım.Nasip olursa belki seneye belkide bir sene sonraki dikim sonucunda boş alan kalmayacak.Şükürler olsun ki dünden bugüne çok şeyler değişti ve hayalimi gerçekleştirme fırsatım oldu.Bundan sonra ağaçların bakımı ile uğraşıp fidanların büyümesini ve gelişmesini bekleyeceğim.Bir kaç kuruyanları yenisi ile değiştiririm.Tabi ki bunları artık büyüyen fidanların gölgesinde dinlenerek yapacağım.İşte seneler öncesinden hep bu günleri hayal ederek yaşadım.Bu dilek ve temennimi ağaçlar net sayfasında yazdığımda bir hayal gibi geliyordu.Hep sizler destek oldunuz ve hep bugünlerin gerçek olacağından bahsettiniz.Teşekkürler ağaçlar net dostlarım,sevgili ağaç dostlarım iyiki varsınız.

Eklenen Resimler

hakan7960 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön