View Single Post
Eski 14-02-2014, 10:10   #20
murat doğan
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-07-2013
Arkadaşlar aslında bonsai konusunda meraklı bir çok insan vardır sanıyorum. en azından sempatisi olan ama ilk adımı atmayan **** atamayan, **** nereden başlayacağını bilemeyen insanlar vardır. Ben kendimi bildim bileli bonsai konusuna karşı bir sempatim vardı. ve icraata geçişim bir arkadaşım sayesinde oldu. benim için başlamama bu sebep oldu. herkes içinde bir ilk adım gerekiyor. işte bu açıdan bu toplantılar çok önemli. nicolai hel arkadaşımızın öncü olduğu bu toplantıya katılım konusunda bu durumda çevremizde olan insanların katılımını sağlamalıyız. çünkü herkes bu forumun üyesi değil, dolayısıyla etkinliğin duyurulması konusu bu forumla sınırlı kalınca, katılımda sınırlı kalıyor. Bu anlamda neler yapabileceğimizi de yapılacak toplantıda konuşmak gerekir sanırım. mesela forum üyelerimizden sevgili tourkana çok cazip ve uygun fiyatlarla bu işin ticari yönünüde yapıyor diye biliyorum. yine yanlış hatırlamıyorsam bonsaisan saksı üretimi ve temini yapıyor. Onlardan eğer var ise, bu bölgede ürün gönderdikleri kişilerin bilgileri istenip o kişiler bu etkinlikten haberdar edilebilir. tourkana ve bonsaisan da bu işe gönül vermiş insanlar sonuç olarak. bu konuda yardımcı olurlar heralde. yine diğer üyelerimiz bu bölgede yaşayan tanıdıklarına bilgi verebilirler. Aslında tüm forum üyelerine bu anlamda görev düşer bence. ben bir izmirli olarak buradan haberdar olduğum izmirdeki tüm etkinlikleri izmirde yaşayan arkadaşlarıma iletiyorum mesela.

murat doğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön