View Single Post
Eski 29-01-2014, 10:40   #21
pria
Ağaç Dostu.

pria's Avatar

Giriş Tarihi: 06-08-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
...ama seneye eminim ki bahçenizde gururla-göğsünüzü kabarta kabarta dolaşacaksınız. Kimseye söylemeseniz bile içinizden bu güzellikleri ben yaptım - başardım diye sevineceksiniz.

O kadar güzel bir histir ki bahçenin her karış toprağında parmak izinizin bulunması. Evveliyatını bidiğiniz bu alanda meydana getirdiğiniz güzelliklerin başkaları tarafından da beğenilip takdir edilmesi.
İşin en güzel yanı da, evden çıkıp bahçeden geçerken kendi el emeklerimi görüp mutlu olmak Güler Hanım..Bu çok güzel bir duygu..Bir de komşuların tebessümlerini görünce insan daha nir mutlu oluyor..

Melisa ve abelyayı sanırım mutlaka alırız..Havuz başına koyduğumuz 5 dev saksımız var..Onlarda çok güzel olur..Lavanta da aldık havuz başı için..

Biz baştan sade bir bahçemiz olsun istedik..İçiçe geçmişlikten kurtaracağız bahçeyi..
Tabi ki, birincil önceliğimiz güller..Ortancalar..
Bizim burası ılıman iklim..Güller hala açıyorlar..

100 adet yeni gülümüz için referans olduğunuz ve çok ucuza almamızı sağladığınız için tekrar teşekkür ediyorum size..
20 adedi ''sihirbaz'' gül idi..
En çok ta onları merak ediyorum..
Saygılar..

Her zaman çekinmeden eleştirilerinizi bekliyorum..
Övmek kolaydır..Eleştirmek zordur..
Sizden övgüden ziyade, yapıcı eleştiriler veya öneriler bekliyorum Güler Hanım..

Düzenleyen pria : 29-01-2014 saat 11:46
pria Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön