View Single Post
Eski 23-01-2014, 11:12   #44
hakan035
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 13-08-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sondajci35 Mesajı Göster
Selamlar arkadaşlar.. Ben İzmir'de sondaj , dalgıç pompa , damla sulama sistemleri işi yapıyorum. Bu konularda her konuda sizleri aydınlatmaktan memnuniyet duyarım.

Sondaj konusunda sorusu olanlar için bu kriterleri göre soru sormalarını istiyorum size sağlıklı yanıtlar verebilmem için..

-Çevrenizde başka sondaj kuyusu bulunuyor mu ?
-Çevrenizde sondaj varsa kaç metrede ve ne kadar su veriyor ?
-Kuyunun su seviyesi kaç metrede ?
-Zemin etüdü yaptırdınız mı ?

Vb. aklınıza takılan soruları ekleyiniz benim aklıma gelen standart sorular bunlar...

Dalgıç pompa ile ilgili sorularınıza net cevap için sorularınız

-Araziniz kaç metre kare ?
-Sulama amaçlımı evde mi kullanmayı düşünüyorsunuz?
-Su seviyeniz kaç metre ?
-Kuyunuzun derinliği kaç metre ?
-Saatte kaç ton su istiyorsunuz ?
-Sulama yapılacaksa damla sulama sistemi mi olacak yoksa salma sulamamı yapacaksınız ?

Vb. Sorularınızı cevaplamaktan memnun olurum.

Bu soruları yazmamın amacı size daha iyi cevap verebilmek içindir. Dalgıç pompa ürün yalpazesi çok geniş olduğu için bizim amacımız minimum enerjiyle sizin işinize yarayacak dalgıç pompa seçimini yapmaktır. Saygılar..
merhaba sondajci35 ;tam benim araştırmakta olduğum konuya değinmişsiniz ,kısaca sizden bilgi alacağım konu hangi dalğıç pompa markası ve kaç Hp lik ; arazim 1200 metre ,geçen hafta 105 metreye sondaj yaptırdım su seviyesi 100 metrede,saate 2 ton su yeterli olacak,suyu ev içinde ve 700 metre çim alanda ve, küçük hobi bahçemde kullanacağım,yardımınız için şimdiden teşekkürler

hakan035 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön