Konu: loveforlife
View Single Post
Eski 26-12-2013, 21:52   #68
loveforlife
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
İnsan hayatında öylesine güzel tesadüfler olur ki zaman zaman... Benim için de agaclar.net, belki de hayatımdaki en güzel tesadüf. Onca sıkıntı yaşarken bir anda kendimi içinde bulduğum bir sevgi seli.

Ben burada hep sahip olmak istediğim aileyi buldum. Sevgiyle elele veren, engelleri aşan, her derde deva olmak için çırpınan kocaman bir aile! Daha önce hiç ablam yoktu benim, her derdimi paylaşabildiğim ablalarım oldu. Hiç yaşamadığım baba sevgisini gördüm, "yanındayız" diyerek sırtımı sıvazladığınızda. Kardeşlerim sormadı sizin kadar; halimi, derdimi... Bırakın aileyi, benim sizin gibi bir arkadaşım dahi olmadı bugüne dek. Ne güzel yürekli insanlarsınız siz!

Çok uzun süreden sonra ilk kez mutluluktan ağladım bu gece. Anacığımla oturup karşılıklı ağladık. Sizi tanıyana kadar hep aynı ben olmama rağmen yapayalnızdım. Ne akrabalar haz ederdi, ne komşular, ne de iş arkadaşlarım... Hiçbir zaman çözemezdim sebebini. Şimdi biliyorum ki, demek birileri beni seviyormuş, hem de çok seviyormuş. Sorun bende değilmiş yani...

Siz hep mutlu olun, olur mu? Hepinizi tarif edemeyeceğim kadar çok seviyorum. İyi ki hayatımdasınız. Beni olduğum gibi sevdiğiniz ve her koşulda yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim....

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön