View Single Post
Eski 21-12-2013, 13:37   #1
Charlaux
Ağaç Dostu

Charlaux's Avatar

Giriş Tarihi: 13-06-2011
Charlaux/Japon Gülü (Supurge Tarzi)

Merhaba arkadaslar,
Elimdeki Japon Gulu uzun zamandir iceride baktigimiz bir agacti.Saniyorum kendisine bir aday gozuyle bakmadigimdan ve bir kosede ailenin ilgisinden uzak hayatini gecirmekte oldugu icin St.Andrews'dan donene kadar farkedemedim.Fakat bugun onun sansli gunuymus ki kullerinden bir yildiz dogacak.

Peki nasil oldu da o kadar yil gozlerden irak olan simdi gozbebeginiz oldu diye soracak olursaniz odada saksilarin yeri degistirilirken kapi guzeli;birnevi kapak guzeli oluverdi.Onun disinda calismaya hazirlandigim,Sn.Sakaki sayesinde edindigim bir zeytinim var ancak zeytin'imde daha karmasik bir yapi oldugundan onda daha yavas ve temkinli hareket etmem gerekiyor.

Hayallerimdeki tarza ve boy oranina sahip olan bu agac konusunda yorumlarinizi bekliyorum.Ayrica hangi bolgeden sonra havai koklendirme yapmam konusunda da yardimci olabilirseniz cok memnun kalirim.Govde yapisini ve yapraklarini da gorebilmeniz acisindan dort acidan fotograf,govde yakin plan,yapraklar yakin plan olarak fotograflandi.Degerli yorumlariniz icin simdiden tesekkur ediyorum,herkese basarilar dilerim.

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg foto?raf 1-5.jpg (76.2 KB, 460 views)
Dosya Türü: jpg foto?raf 2-5.jpg (74.4 KB, 454 views)
Dosya Türü: jpg foto?raf 3-3.jpg (74.5 KB, 448 views)
Dosya Türü: jpg foto?raf 4-4.jpg (75.0 KB, 452 views)
Dosya Türü: jpg foto?raf 3-4.jpg (72.4 KB, 453 views)
Charlaux Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön