View Single Post
Eski 15-12-2013, 13:48   #28
engin80
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 08-02-2013
1. Paylaşılacak tohumların paylaşımcılar tarafından Haziranda tanıtılmaya başlaması etkinliğin kalitesini olumlu etkilemiştir.

Yanıtınız : (Kesinlikle katılıyorum)

Öneriniz:

__________________________________________________ _________________
2. Tohum tanıtımlarının standart bilgilerle ve resimli olarak yapılmış olması paylaşılacak tohumun ne olduğunun anlaşılmasında çok faydalı olmuştur.

Öneriniz:

3. Paylaşılacak tohumlara olan talebi sezon içinde takip edebilmek yeterli tohum alınmasında ve taleplerin karşılanmasında etkili olmuştur.

Öneriniz:

4. "Taleplerime Ekle" tuşunu kullanarak tek hamlede tohum talep edebilmek etkinlik sürecini ve taleplerin kayıt altına alınmasını çok kolaylaştırmıştır.

Öneriniz:

5. "gönderdiğin kadar alırsın", "şu kadardan fazla talepte bulunamazsın" gibi kısıtlamalar yerine, talepleri özgür bırakıp talep karşılamaktaki tüm insiyatifi paylaşımcının kendisine bırakmak çok olumlu olmuştur.
Bu sayede etkinlikteki ortalama talep karşılama oranı %90'ın üzerine çıkmıştır.

Öneriniz:

6. Taleplere göre tohum hazırlanması ve hazırlanan tohumların tamamının talep edenlere dağıtılmış olması Tohum Paylaşım Etkinliği amacına tam uygundur.

Öneriniz:

7. 22 Nisan 2013 tarihinde yayınlanan "2013-2014 agaclar.net Tohum Paylaşım Etkinliği - Prensipler" başlığında yazılı etkinlik prensiplerine birebir uyulabilmiştir.

Öneriniz:

8. Etkinlik kişisellikten uzak kurum kimliği ile yürütülebilmiştir.

Öneriniz:

9. Etkinliğin başından sonuna kadar, gerek forumdaki tohum tanıtım sayfaları, gerek zaman zaman yayınlanan istatistikler, gerek forum dışında erişilebilen tohum / talep / karşılanan talepler tablosu yayınları etkinlik ile ilgili yeterli kayıtlardır ve tam şeffaflık sağlamaktadır.

Öneriniz:

10. Lojistik Merkezi paylaşımcılardan gelen tohumları paylaşımcıların poşetlere koyduğu standart etiketlere göre paylaşımcıların zarflarına dağıtarak kargoya vemekte ve kayıt tutmakta başarılıdır.

Yanıtınız: (Kesinlikle katılıyorum)

Öneriniz:

11. Alıcı ödemeli tohum zarfı göndermede faydalanılan kargo indirim oranı tatmin edicidir.

Yanıtınız: (Kesinlikle katılıyorum)

Öneriniz:

12. Organizasyon, amaçlara uygun bir tohum paylaşım etkinliğinin yürütülmesinde başarılıdır.

Öneriniz :

13. Gelecek yıl düzenlenecek etkinliğin aynı prensiplerle, belki bazı ilave geliştirmelerle yürütülmesi olumlu olur.

Öneriniz:

14. Yukarıdaki sorulardan bağımsız olarak gelecek etkinlikle ilgili önerileriniz.

Önerileriniz :

engin80 Çevrimdışı   Başa Dön