View Single Post
Eski 11-12-2013, 08:23   #21
loveforlife
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi LavantaSE Mesajı Göster
Merhabalar,
bugün kar bastırmadan kardeşimle birlikte s.serdarın mesajındaki fotoğrafa benzer ( ama daha donanımlı ) ucuz leğenlerden biraz yapıştırıcı ve koli bantı yardımıyla, kedi yuvalarını hazırladık. Pıtpıtlı naylonla ısı yalıtımını yapıp ( MeyveliTepe duymasın, ısı yalıtımı yazarken birden aklıma geldi, üstadın bilgileri yanında daha basit bir kelime kullansaydım keşke diye geçiriverdim içimden )), eski kıyafetleri de içlerine serdik. Arka bahçede kuytu bir merdiven altında eski paletler üzerine yerleştirdik. Mama ve su kaplarını koyduk. Fotoğrafları da sizlerle paylaşmak istedim. Zavallı kedicikler üşümesinler...

Sağlıcakla...
Harikasınız! Benim de aklım hep sokaktaki canlarda. Kar yağmasını hiç sevmiyorum bu yüzden. Kutularımız minderlerimiz hazır. Sabah mamalarını doldurdum. Ben sokaktaki canlar için bir şeyler yapmaya çalışırken yanımda bahçeye çıkan kedim keyifle hoplayıp zıpladı karların içinde. Ne de olsa birazdan sığınacağı sıcak bir yuvası var kızımın. Ya diğerleri ne yapsın? Onlar için bizim bir şeyler yapmamız şart. Suları donuyor bu havada. Donmaması için içine birkaç damla sıvı yağ damlatmanızı tavsiye ederim. Kuşlarımıza ekmek ya da buğday koymayı da ihmal etmeyelim.

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön