View Single Post
Eski 27-06-2007, 10:48   #81
cemal.S
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Keşke ismini belirtseniz de yukarıda bahsi geçen Rize Pazar'daki amcayla bir de ben görüşsem. Ne de olsa hemşehrim.

Merhabalar Baldas !

Umarım en kısa zamanda teknik probleminiz hallolur. Sizi listeye kaydederken gerçekten mutluluktan uçtum. Tür için bir şey yazmamışsınız benim önerim MOSO Rize iklimine uyar diye düşünüyorum. Sanırım Faruk beyde tür konusunda beni destekler. Miktar konusu tamamen size ait. Listedeki soru işaretini en kısa zamanda zevkle kaldırım haberiniz ola.

Sanırım Bursada bambu konusunda başarılı denemeleri olan Orhan beyin bir mesajında amcamızla ilgili aramızda bir yazışma geçti. İnşallah yaşıyordur. Olmassa Orhan beyden rica ederiz bir şekilde ulaşırız diye düşünüyorum.

Aynı zamanda meslektaşınız olan ve forma Bursadan yazan NARTSAWA beyin mesajlarından birisinde bir link var. Linge girerseniz benim ülkemin güzel insanlarının o dönemde tüm yokluğa rağmen verdikleri mücadeleyi göreceksiniz. Başta Zihni Derin bey; hepsini rahmetle anıyorum. Olmazya hayatta olanları varsa onlarada uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum.

Saygıyla kalın.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön