View Single Post
Eski 17-11-2013, 20:48   #332
Sakaki
Ağaç Dostu

Sakaki's Avatar

Giriş Tarihi: 06-06-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi erencaner Mesajı Göster
arkadaşlar IKEA'dan 5 gün önce türünün carmona fukien tea türü oldugunu anladığım bir bonsai aldım. her aksam düzenli suluyorum. saksısını ve topragını değiştirmedim. Fotoğraflarını aşağıdaki linke yükledim. Sizce ne yapmam gerekir bakım için? Evde direkt cam kenarına yakın olmayan bir masa üzerinde bulunuyor. Dün çiçek tomurcukları açtığını farkettim.Bir yandan da hafifce dokundugum yapraklar dökülüveriyor, sararma az var pek yok fakat gövdenin toprakla birleştiği yerde beyazlanma var fotoğraflarda da görülüyor dikkatli bakarsanız. Forumda bi arkadas bunun için saksı ve toprak değişimi yaptıgını ve düzeldiğini söylemiş. Sizce ne yapmalıyım genel olarak?
Merhaba sn erencaner,

İlk önce Foruma fotoğraf nasıl yüklenir? başlığındaki bilgiler ışığında ağacınızın fotoğrafını doğrudan foruma yükleyebilir misiniz?
Forum harici sitelere yönlendiren linkler, zaman içinde çalışmayabiliyor ve bu da daha sonra faydalanacak arkadaşlar için kötü oluyor.

Fotoğrafı yükledikten sonra, aynı türden bitkisi olan arkadaşlar size mutlaka yardımcı olacaktır.

Sakaki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön