View Single Post
Eski 09-11-2013, 21:27   #72
loveforlife
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Emre İlhan Mesajı Göster
Bakın size kimi getirdim;

Bu pozda, fotoğraf makinesinin ne işe yaradığını anlamakla meşgul kendisi

Eklenti 451139

Eklenti 451140

2,5 aylıkken, geçtiğimiz haziran ayında evlat edindik Duman'ı. Cinsi; Ankara melezi.

Bu konuda sevgili, maki01 ablamın çok desteği oldu bana. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum, bana ve aileme bu güzel duyguyu tattırdığı için

Hayvan sevgisi gerçekten bambaşka bir şey. Duman'a bir şey olacak diye o kadar korkuyoruz ki O da sevildiğini biliyor tıpkı bir insan gibi; istediğini yaptırmak konusunda bu kozu elinden geldiğince kullanıyor. Sevdiği mamalardan aldırıyor, kendisiyle oyun oynatıyor. Sonra canı sıkılınca da bir güzel ısırıp herkesi uzaklaştırıyor etrafından

İstemem yan cebime koy edasıyla ısırırsa eğer, daha fazla ve hızlı oyunlar oynamak istediğini anlıyorum

Birde saksıların içerisine kıvrılıp uyumasa çok güzel olacak ama malesef geldiğinden beri büyük saksıların üzerinde uyumaya bayılıyor Daha sonradan, bunu serinlemek için yaptığını farkettim ve ıslak bezin üzerinde uyumasını sağladım. Öylelikle bu sevdasından vazgeçirdim onu. Tabii ki yazın, artık havalar soğuk.
Sevgili Emre,

Hiçbir zaman Dumansız kalmamanı dilerim! Hayvan sevmek çok özel bir duygu. Hele ki kediler bambaşka... Tıpkı Mina Urgan'ın dediği gibi: "Kedilere tutkuyla bağlananlar, öteki insanlardan bambaşka bir soydandır bana kalırsa. Bu soy, gerçekten soylu bir soydur. Belirli bir kültür düzeyi ve duyarlılık şarttır kedileri tutkuyla sevebilmek için. Bu soydan olanlar genellikle kültürlü, ince, sanat meraklısı insanlardır. Kaba saba bir hödüğün kedi sevmesinin yolu yoktur.!!!!"

Ben Fincan Hanım'ı kolonya şişesiyle uzaklaştırmıştım saksılardan. Çünkü kolonyayı hiç sevmiyor. Saksılara gidince elime kolonya şişesini alıp tehdit ediyordum. Şimdi saksılarda yatmıyor. Sadece arada yapraklarla oynayası geliyor...

Sevgiler, selamlar...

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön