View Single Post
Eski 24-10-2013, 04:53   #77
Derya Hanim
Ağaçsever

Derya Hanim's Avatar

Giriş Tarihi: 06-05-2013
Bende size minik kedim ginger'den bahsedeyim biraz. Onun kadar asil ve sahibine bagli bir kedi gormedim hic. Ben kizima evde bakardim onun icinde hergun yikar, temizlerdim onu. Bir gun bahce yapmistim ginger'de disarda oynuyordu eve girmek zamani gelince dedim iki emek olmasin ben bunuda banyoya aliyim, once ben dusumu alirim sonrada gingeri yikarim. Ay benim kedim bir cildirdi banyoyu basima yikacak nerdeyse, hayvan ne yapacagini sasiriyor. Elimi dustan cikardimki basini oksayim sakinlessin, parmagimi agziyla tuttu, ayaklarini dusun kenarina diredi ve beni disari cikarmak icin cekmeye basladi anladimki benim boguldugumu zannediyormus. 8 yasina kadar bizimleydi ginger. Kizimi okula gotururken arkamizdan gelirryolun kenarina kadar ordan karsiya gecmez benim geri donmemi beklerdi. Beni gorunce yanima takilir eve donerdik. Pompis pompis cok guzel bir kediydi. haslanmis misir, muz ve armut yer baligi agzina bile surmezdi. Birgun resimlerinide paylasicam sizlerle pompis kizimin. Yuruyus yaptigimiz bir gun onu yolun kenarinda bulduk, nasil olduguna hala anlam veremiyorum cunku yola hic cikmazdi. Yolun berisinde oturur bizim donmemizi beklerdi. Neyse hersey nasib kismet, ondan sonra iki tane kedi aldim, Birisi erkekti. Yasli bir komsum var benim Oscar kedim onun bahcesine giriyormus, bahcede calilar ve agaclar var oyle nazli cicek filanda yok, komsu sikayet etti, ozur diledim ben gelir kedinin batirdigi yerleri duzeltirim dedim, baska ne yapabilirimki. Iki gun sonra komsu polise sikayet etti, birgun kapiyi actim iki tane polis tabancali filan kediyi sormaya gelmisler. Bir kac ay sonrada kedim kayboldu zaten. Simdiki kizim ise Mindy. Bize geldiginde ustu kepeklerle kapliydi. 4 aydir duzenli bakim ve yikamalarla duzeldi, cok yaramaz. Daha dun oyuncagini esimin ayakkabisina saklamis. Surekli saksilarimi desiyor beni bagirtiyor, ben kizdikca gelip elimi yaliyor ayagima sariliyor, bende birsey yapamiyorum. Basimin tatli belasi o ve jack Russell cinsi kopegim Pheobe.

Derya Hanim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön