View Single Post
Eski 02-10-2013, 23:47   #943
gökhan1907
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 06-03-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cetinakar Mesajı Göster
Merhaba Gökhan Bey, kolay gelsin diliyorum, inşallah güzel bir bahçeniz olur. Bu dönemde Balaban Vadisi hareketli. İnsanlar keşfettikçe vadi güzelleşiyor. Arazinizi ziyaret etmek isterim. Yağmur yağmasaydı bugün araziye profil için kepçeyi sokacaktım. Bu hafta bir kez daha gideceğim Balaban Vadisine.İyi günler.
Merhaba...Teşekkür ederim, hepimize kolaylıklar diliyorum...Balaban vadisi çevresi ankaradakileri şaşırtacak kadar sulak bir alanmış bizde yeni öğrenmiş olduk. ****** biz 2 ortak kçük de olsa bi yerinden başladık bu işe, her zaman bekleriz. Zaten işler yolunda giderse siz de biz de Allah ömür versin uzun yıllar o bölgede olacağız...Karşılıklı fikir paylaşımı ile bu iş daha iyi ilerleyecek gibi. Orkide bey de yardımcı oluyor sağolsun. Biz aplikasyonu tamamladık. Arazinin etrafındaki ağaçları hizaya sokup kepçe işine girişeceğiz.sonrasında fidan dikimi...sanıyorum kasım ayı içinde bi aksilik olmazsa tamamlamış oluruz. Sizin araziyi de görürsek daha iyi olacak. Görüşmek üzere saygılar...

gökhan1907 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön