View Single Post
Eski 19-06-2007, 21:22   #93
cemal.S
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
sanırım örevlilerd anlamıyor.bildilendirirseniz,

Merhabalar Mavi yeşil!

Şimdi sizinle paylaşacaklarım tamamen benim kendi düşüncelerim. Ben olsam ne yapardım ? Şeklinde olaya baktığımda size bir iki ip ucu vermeye çalışacağım. Fidanlar yeni dikildi ise diken şahıslardan yardım alın. Fidanların tüplümü yöksa sökme diye tabirle toprakta ekili iken yer değiştirme olarak alındığını araştırın. En kısa zamanda forma resimlerini yüklemeye çalışınki bende dahil bir çok arkadaşımız size daha iyi yardımcı olalım. Şirketin içinden kastınız nedir? Pek anlayamadım konuyu biraz daha detaylandırırmısınız? Unutmayın limon selvi bir dış mekan bitkisi ve yeri bahçe. Bana göre içeride saksıda olan varsa hemen vakit kaybetmeden bahçeye çıkarınki ızdırap çekmesinler. Topraklarının her zaman nemli olmasını saglayın. Çok sıcaklarda serinde her gün sulayın. Normal zamanda iki günde bir mutlaka sulatın. Çevrenizde aynı fidana sahip şirketler var ise onlardan bakım konusunda yardım alın derim. Yazdıklarım umarım sizi aydınlatmıştır. Birde bir rica bu formun en büyük özelliği bana göre türkçemizin imla kuralları dahıl iyi kullanılmaya çalışılması. Titizlikle uyacağınızı tahmin ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Saygıyla kalın.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön