View Single Post
Eski 11-09-2013, 01:17   #278
gürcan_keskin
Ağaç Dostu

gürcan_keskin's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2012
Merhaba sayın hakan7960;
Öncelikle sizi gönülden tebrik ediyorum.Gerçekten 130 dakikadır başından sonuna kadar bütün sayfaları tek tek okudum ve bir okadarda duygulandım.Ağaçlar.net ailesinin sizin önderliğinizde bu örnek dayanışmayı ve duyarlılığı göstermesi muhteşem inanın.
Ağaç dikerek doğaya katkıda bulunmak,çevreye katkı sağlamak gibi güzel birşey olamaz.Siz bunları bütün azminizle başarmışsınız ve devamda ediyorsunuz.Özellikle minik öğrencileri bu güzel davranışın içine dahil etmek,onlara bu güzel duyguları aşılayabilmek herşeyden çok önemli.Yaşlı teyzelerin ve öğrencilerin dikim esnasındaki resimlerini görünce dahada bir duygulandım.Fakat köy halkının duyarsız kalması enteresan,hiç hoş değil ve sayın mrduran arkadaşımız bir mesajında söylenmesi gereken en güzel cümleyi söylemiş ''öldüklerinde gömülecekleri tek mezarlığın köydeki olduğunu düşünemeyenlere yuhh''...
Bu örnek duyarlılığınızı gerçekten tekrar yürekten tebrik ediyorum.Umarım herşey çok daha iyi olur...
Bu arada Devlet babanın ) çalışması ne durumda henüz birşey yok mu?Yoksa eğer bence siz orayada bir el atın )
Sevgilerle...

gürcan_keskin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön