View Single Post
Eski 28-08-2013, 17:42   #275
hakan7960
Ağaç Dostu

hakan7960's Avatar

Giriş Tarihi: 20-07-2007
Herkese merhaba, dikim yaptığım 24 mart 2013 gününden beri her hafta mezarlık çalışmalarıma devam etmeme rağmen sizlerle bu çalışmalarımı paylaşma fırsatım olmadı.
Her hafta pazar günleri mezarlığı ziyaret ederek ağaçların diplerinin otlardan temizlenmesi,boy atmış fidanların dallarının sık olanların budanması gibi bakım işleri ile uğraşıyorum.Her sene belirli bir sayıda fidan diktiğim için çam fidelerinin büyümeleride farklı devam ediyor.Ama ilk sene dikilen ağaçlar büyümeye başladı boy atmaya devam ediyor.Böyle oluncada doğru yolda olduğuma inanıyor ve moral depoluyorum.2007 senesinden bu yana 6 sene hatta 7 sene oldu bu projeye başlıyalı.Düşüncelerim ilk başladığımda biraz kararsızdım acaba yapabilirmiyim?dikim sonrası bakımlarını becerebilirmiyim kuşkuları vardı.Ama seneler geçtikçe ağaçlar netteki siz dostlarımın teşvik ve destekleri ile şükürler olsun ki başarılı olduk hep beraber.Bundan sonrada dikimler her sene devam edecek bakımları sürecek böylece yemyeşil bir alana dönüşecek.
HERKESE SELAMLAR...

hakan7960 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön