View Single Post
Eski 25-08-2013, 00:35   #19
Fatih
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
Öncelikle şöyle başlayayım,

Agaclar.net dediklerinde ilk akla gelen bu oluyor işte: Yardımseverlik ve Kardeşlik, Abilik, Ablalık duygusu. Burada herkes birbirinin kardeşidir ve herkes burada bir nevi ailedir. İşte böyle bir sitede böyle bir forumda olmak çok güzel bir duygu bizler için.

Şimdi soruların cevaplarına geçelim,
Yaş bilgileri profilde geçiyor. İstersen orayı düzenleyebiliyorsun.
Oraya bu linkten ulaşabilirsin: SIK SORULAN SORULAR / FORUM KULLANMA KILAVUZU - agaclar.net

Benim senin mum çiçeği aradığını öğrenmem pek zor değil. Benim kuşlarım var onları gönderdim seni gözetlediler. Mum çiçeği yok bu arkadaşın dediler bende edindirelim dedim. Şaka bir yana mesajlarını incelerken gözüme çarptı. Kendimde buraya ilk geldiğimde çok aramıştım çünkü.
Bir ara bana adresini ulaştırısan seinirm telefon noyuda unutma ki kargodakiler problem çıkartmasınlar. Sana ulaşabilecekleri bir no olsun.

Şimdi diyeceksin sende nasıl bir şeysin her mesajda ayrı bir şeyler öneriyorsun diye ama birde bu sayfanın ilk mesajına dikkat etmeni öneririm kardeşim. Forumun düzeni için Türkçe'nin doğru kullanımı: Forumda Türkçenin doğru kullanımı hakkında

Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön