View Single Post
Eski 31-07-2013, 06:02   #28
ykaya194
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 26-10-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Yani siz bilmediğiniz bir ürüne organik diye başlık açacaksınız, (Aldığınız kişinin güvenilir olup olmaması bizi ilgilendirmez, çünkü organikliğin delili olarak kullanılan bir yöntem değildir) başka birileri ürünün organik olup olmadığını ıspatlamak zorunda kalacak, öyle mi?...

Ceviz Hastalıkları bölümünde bu ürünü kullandığınızı, organik dendiğini ama bundan emin olmadığınızı, kullandığınızı, sonuçlarını paylaşacağınızı yazsanız, bu tartışmaların hiç biri olmayacaktı...
Benim mesajımda ürünün organik olup olmadığını ispatlamak zorunda olduğuna dair bir ifadem yok bilakis organik olmadığına dair belgelere ulaşırsanız burada paylaşın memnuniyet duyarız yani benide uyarın anlamında kullandım.

Mesajlarımda hep bu ürünü ceviz fidanları arasına ektiğim sebzelerde kullandım neticesini bu yıl alırım ifadesi var dolayısıyla ceviz hastalıkları bölümünde başlık açmak sanırım uygun başlık olmazdı ve konu başlığını ben açtığıma göre deneme sonucu olumlu veya olumsuz olsun burada paylaşmamam beklenemez.

ykaya194 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön